Hakkımızda

Emlakçılıkta en önemli faktörlerden birtanesi topluma ve müşterilere güven vermektir. Burada en önemlisi yaptığımız işin alt yapısını çok güzel hazırlamamız gerekmektedir. Profosyonel ve kendini yetiştirmiş bilgi ve birikimi yüksek arkadaşlarla hizmet vermekteyiz. Şimdiye kadar binlerce aileyi konut, arsa, iş yeri vs. kazandırmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Osmaniye'nin şekillenmesinde emlakçılığın önemini bilmekteyiz ve müşterilerimizi iyi yönde yönlendirmekteyiz. Bu sayede hem Osmaniye'nin kentleşmesine hemde müşterilerimizin güzel yerlerden gayrimenkul kazanmasını sağlamaktayız.Emlakçılık sektöründe öz ilkemiz güvenilir, alan ve satan müşterileriimizi kendilerine uygun istekleri doğrultusunda önceliği hizmet sunabilmek temel amacımızdır. Bu gerçekleştiği zaman emlakçı olarak büyük bir mutluluk duymaktayız.

İlkemiz problemli gayrimenkul alım-satımlarında problemleri çözmeden müşterilere gayrimenkul sunmamaktır. Bu da işlerimizde problem yaşamamamızı ve işlerimizin düzenli yürümesini sağlamaktadır. Böylece müşterilerimizin gayrimenkul alım-satımlarında problem yaşamamasına önem verdiğimizi göstermektedir. Zaman zaman bazı vatandaşlarımız kendi imkanlarınca aldığı gayrimenkullarda problemler yaşamaktadırlar. Vatandaşlara tavsiyemiz, zor şartlarda kazanmış oldukları paraları gayrimenkule yatırırken çok dikkatli davranmalarıdır.

Vitrin İlanlar

Fakıuşağı 1+1 Konut Projesi
Fakıuşağı 1+1 Konut Projesi
50,000
24 Aralık 2013
Özer Yapı Konut Projesi
Özer Yapı Konut Projesi
192,000
24 Aralık 2013
Şahin Otal Yanı Proje
Şahin Otal Yanı Proje
0
24 Aralık 2013
City328 Konutları Özer Emlak
City328 Konutları Özer Emlak
0
24 Aralık 2013